ساب ها مرجع دانلود زيرنويس فارسي فيلم و زيرنويس سريال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ward Six 1978

دانلود زیرنویس فارسی Ward Six 1978

Download Persian Subtitle Ward Six 1978 movie

زیرنویس Ward Six 1978

زیرنویس فیلم Ward Six 1978 تمامی نسخه های ارائه شده

دانلود زیرنویس انگلیسی Ward Six 1978

ارائه دهنده زیرنویس : ساب ها

نام فیلم : Ward Six

نوع : فیلم

سال ساخت : 1978

فرمت زیرنویس فارسی : SRT

حجم تقربی هر فایل : 50 تا 2000 کیلوبایت

فرمت فایل های دانلودی : Zip (نیازمند برنامه Win Rar)

حقوق مترجمین محفوظ بوده و هنگام دانلود زیرنویس می توانید اطلاعات مربوط به نویسنده را مشاهده کنید .

برای دانلود زیرنویس فارسی Ward Six 1978 کافی است روی لینک های زیر و کیفیت مورد نظر خود کلیک کنید تا فایل آماده ی دانلود شود .

تمامی زیرنویس فارسی و تمامی زیرنویس های انگلیسی فیلم Ward Six 1978 که تا به این لحضه ترجمه شده اند در جستجوگر جهانی ساب ها ثبت شده اند .


اطلاعات بیشتر و تریلر در IMDB

زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه BluRay | دانلود زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه WEB-DL | دانلود زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه HDRipزبان نام اثر امتیاز آپلودر مترجم
فارسیWard Six (1978).DVDRip.Persian Subtitle-farsi-subtitle

hamlethamletianتوضيح ضروري اينکه در اکثر ديالوگ‌هاي اين فيلم، از کتاب مجموعه آثار «چخوف»، جلد چهارم، ترجمۀ مترجم گرانقدر مرحوم «سروژ استپانيان» بهره برده شده است. ترجمۀ فیلم «اتاق شمارۀ شش» اقتباس «لوچیان پینتیلیه» از شاهکار ابدی «آنتوان چخوف» تقدیم به تمامی علاقمندان.................... لینک دانلود فیلم ........................ https://public.upera.co/b8kz1imb  

تمامی نسخه های موجود زیرنویس فیلم Ward Six 1978 در سطح جهانی جستجو شده و برای شما به نمایش در آمده است زیرنویس برای تمامی یه کیفیت های منتشر شده و بصورت کامل می باشد این صفحه آنلاین بوده و لحضه ای آپدیت می شود.

دانلود زیرنویس فیلم Ward Six 1978 با لینک مستقیم و بصورت سریع از جستجوگر ساب ها برای دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ward Six 1978 کافی است بر روی لینک کیفیت مورد نظر کلیک کنید تا بصورت اتوماتیک دانلود شود .